Informace pro účastníky

ma: Sociální začleňování v kontextu sociální práce

Termín konání: čtvrtek 12. a pátek 13. září 2019  

Místo konání: Hradec Králové, 1227 Hradecká ulice

 

Přihlášení na konferenci

Přihlášení na konferenci zahrnuje účast na hlavním jednání konference, jednání v sekcích, možnost zúčastnit se doprovodného programu a dále také Společenského večera konaného první den konference.

 

Konferenční poplatek

Poplatek v hodnotě 2100,- Kč / 85 EUR se platí na základě zálohové faktury, která vám bude zaslána elektronicky na e-mail uvedený v přihlášce. Na základě zaplacení zálohové faktury vám bude opět elektronicky zaslán daňový doklad.

Storno podmínky: V případě zaplacení poplatku a řádného odhlášení do 31. 8. 2019, 12.00 vám bude konferenční poplatek vrácen.
 
Od konferenčního poplatku jsou osvobozeni čestní hosté konference, členové čestného předsednictva, organizačního a vědeckého výboru konference, studenti Ústavu sociální práce Filozofické fakulty UHK a zástupci "Akreditovaných pracovišť odborných praxí pro studenty ÚSP".


Ubytování

Každý účastník konference si zajišťuje ubytování samostatně. Pro zajištění ubytování můžete využít kontakty na ubytování v Hradci Králové uvedené na webu nebo portál booking.com. Doporučujeme zajistit si ubytování s předstihem.


Stravování

Oběd na první den jednání (12.9.) je možné si předem objednat prostřednictvím přihlášky. Platba za oběd (160,- Kč/ 6,5 EUR) bude zahrnuta do zálohové faktury.
 

Další možnosti stravování v okolí místa konání např.: Crosscafe ve vědecké knihovně, Localis, Pasta Cook&Look, Restaurace Šatlava, Mexita, Sport cafe, s.r.o. Většina těchto restaurací je umístěna na Velkém náměstí, kam je možno dojít cca za deset minut. Mimo uvedené restaurace zde najdete i mnoho dalších.

 

Společenský večer

Společenský večer bude probíhat dne 12. 9. 2019 od 18:00 hodin v prostorách Objektu společné výuky Univerzity Hradec Králové.